Blog naszacukrzyca.pl

Reklama

Glukometr nowej generacji! Sprawdź!

Pomoc dla każdego diabetyka

Gdzie znajdę lekarza, który przepisze receptę na refundowane leki? Jak długo będę czekał w Poradni? Gdzie mogę znaleźć lekarza diabetologa? Która placówka ma kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia i ilu pacjentów jest przede mną?

Odpowiedzi na te pytania każdy Użytkownik serwisu naszacukrzyca.pl znajdzie w Informatorze Diabetyka w środkowym panelu w zakładce „Usługi NFZ”.

Baza NFZ

Jest to ogólnopolska baza informacji na temat dostępności usług medycznych dla chorych na cukrzycę. Informacje w niej zawarte są na bieżąco aktualizowane na podstawie raportów z NFZ.

Jeśli np. chcemy znaleźć Poradnie Diabetologiczne we Wrocławiu, wybieramy województwo dolnośląskie w pierwszej linijce, albo bezpośrednio w drugiej linijce wpisujemy nazwę miejscowości. Klikamy „Szukaj”

Zostaną wyświetlone placówki medyczne, w których są Poradnie Diabetologiczne z ważnym kontraktem, liczbą osób w kolejce i średnim czasem oczekiwania na wizytę.

Każdy Użytkownik serwisu może  dowolnie przeszukiwać Bazę i wybrać sobie najlepszą z jego punktu widzenia placówkę w swojej lub innej miejscowości, np. tam gdzie nie ma kolejek i pacjenci przyjmowani są na bieżąco. Przy nazwie każdej placówki są jej dane  wraz z numerami telefonów oraz adresem.

 

__________________________________________________________________________

POZNAJ SPOSÓB NA SAMOKONTROLĘ – Testuj aplikacje bezpłatnie przez 14 dni!

Jak szybko i sprawnie wyliczyć posiłek? – Zobacz 
___________________________________________________________________

Aby zarejestrować Konto Użytkownika serwisu naszacukrzyca.pl i korzystać z wielu aplikacji dla diabetyków:

1. Wejdz na strone www.naszacukrzyca.pl
2. Kliknij „Zarejestruj” w prawym górnym rogu a potem wybierz jeden z pakietów:  Biały – bezpłatny, Błękitny lub Niebieski. Podaj adres e-mail i kliknij „Kup”. Dokonaj płatności.
3. Na podany mail dostaniesz link aktywacyjny. Potem rejestracja już przebiega standardowo.
4. Dokonaj Ustawień Konta i Ustawień Dzienniczka
5. Korzystaj!

naszacukrzyca.pl – codziennie łatwiej!

Gdyby pojawiły się kłopoty prosimy o kontakt kontakt@naszacukrzyca.pl.

 

 

  • Ewelina

    Świetna sprawa. Własnie skorzystałam.