Blog naszacukrzyca.pl

Reklama

Glukometr nowej generacji! Sprawdź!

Jak ułatwić życie z cukrzycą?

Dzięki kilku prostym czynnościom prowadzenie cukrzycy może być zdecydowanie łatwiejsze. Na początek proponujemy poznanie serwisu naszacukrzyca.pl i jego aplikacji – Poznaj funkcje serwisu – PRZEWODNIK

Następnie, aby rozpocząć przygodę w nowym wymiarze kontrolowania cukrzycy wystarczy zarejestrować Konto Użytkownika i można testować aplikacje bezpłatnie przez 14 dni!

W tym celu:

1. Kliknij w ten link „Zarejestruj” lub wejdź na strone główną www.naszacukrzyca.pl i w prawym górnym rogu znajdziesz podobny odnośnik „Zarejestruj” .

2. Wybierz jeden z pakietów:  Biały – bezpłatny, Błękitny lub Niebieski. Podaj adres e-mail i kliknij „Kup”. Jeśli wybrałeś pakiet płatny – Dokonaj płatności. Jeśli wybrałeś pakiet Biały – masz 14 dni bezpłątnego testu! 

3. Na podany mail dostaniesz link aktywacyjny.  Można go znaleźć w poczcie otrzymanej. W przypadku braku linku prosimy o sprawdzenie filtra antyspamowego.

4. Kliknij w link aktywacyjny i dokonaj Ustawień Konta i Ustawień Dzienniczka. Jest to konieczne aby móc korzystać ze wszystkich aplikacji, w tym aplikacji mobilnej.  Tutaj można znaleźć porady jak dokonać ustawień – Ustawienia Konta oraz Ustawienia Dzienniczka

5. Następnie z Google Play lub z AppStore pobrać bezpłatną aplikację serwisu naszacukrzyca.pl pod tytułem „Nasza Cukrzyca”

6. Po uruchomieniu aplikacji w telefonie lub tablecie zalogować się używając – Loginu, czyli adresu email, który używamy w serwisie oraz hasła, tego samego, które używamy do logowania się przez stronę www. Prosimy zwrócić uwagę na poprawność wpisywania Loginu i Hasła! Tutaj można znaleźć porady – Pierwsze logowanie z aplikacji mobilnej

7. Korzystaj!

naszacukrzyca.pl – codziennie łatwiej!

Gdyby pojawiły się kłopoty prosimy o kontakt kontakt@naszacukrzyca.pl.