Blog naszacukrzyca.pl

Reklama

Glukometr nowej generacji! Sprawdź!

Baza produktów – dodajemy propozycje Użytkowników

Używając Dzienniczka i Kalkulatorów – posiłku i dawki insuliny korzystamy z Bazy produktów. Baza stale się rozrasta i co chwilę pojawiają się nowe elementy. Wszystko dzięki Użytkownikom serwisu, którzy mogą dostosowywać sobie zestaw produktów, których używają.

Jeśli nie uda się znaleźć produktu w bazie, zostanie on niezwłocznie dodany po wypisaniu krótkiego zgłoszenia.Wystarczy przy wprowadzaniu posiłku wypełnić krótki formularz „Nie znalazłeś produktu?”, przekazać nam jego nazwę, ewentualnie inne informacje i opis produktu oraz wartości odżywcze.

posilek_sug_02

Produkty dodane do Bazy serwisu naszacukrzyca.pl zostają opracowane pod względem dietetycznym. Są widoczne dla wszystkich Użytkowników i stanowią spore ułatwienie przy wpisywaniu danych do Dzienniczka. Baza produktów została ona opracowana przez specjalistów z zakresu dietetyki, w oparciu o konsultacje z lekarzami i samymi chorymi na cukrzycę.

Zastosowano bardzo praktyczne miary produktów – np. plaster, garść, talerz, puszka. Oprócz tego jest możliwe dodawanie własnego wymiaru. Każdy z produktów jest opisany pod względem wartości energetycznej oraz składników odżywczych. Dzięki temu komponowanie posiłków i ich odnotowywanie w Dzienniczku samokontroli jest niezwykle proste.

promo_774_120_px